FBI Janicki Liga Squasha – zapisy

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie FBI Janicki Liga Squasha. Zapisy przyjmowane są w Centrum Rekreacyjnym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim do 29 października 2019 r. W tym też dniu o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne [szczegóły na plakacie]. Dobra zabawa i atrakcyjne nagrody gwarantowane. Ponadto uczestnicy Ligi będą mogli śledzić zmagania na dedykowanej rozgrywkom stronie internetowej.

Tur kontra Pit

To się potasowało w Janicki Lidze Squasha. Do początku roku ligowej stawce przewodził Robert Narkun, ale od niedawna ligowa czołówka uległa przemianie. Na fotelu lidera zasiadł Maciej Turowski, który ma zaledwie dwa punkty więcej od wicelidera – Piotra Garczyńskiego. Dotychczasowy prymus, Robert Narkun z dorobkiem 106 pkt. zeskoczył na najniższy stopień podium. Przed nami jeszcze tylko trzy marcowe rundy. Najpewniej przewodzące trojaczki nie dadzą się rozdzielić. Pozostaje tylko pytanie kto w jakiej kolejności obwieści sukces.
Czytaj dalej „Tur kontra Pit”

Robert Narkun liderem

Rozgrywki FB Janicki Ligi Squasha nabierają coraz większego rozpędu. Po 22 meczach na czele ligowej tabeli znajduje się Robert Narkun. W swoim dorobku ma 19 zwycięstw, 2 remisy i tylko 1 porażkę (porażka 0:2 z wiceliderem Piotrem Garczyńskim). Tuż za liderem znajduje się Piotr Garczyński, który ma trzy punkty mniej, ale za to nie znalazł pogromcy. Bilans zawodnika to 17 zwycięstw i 5 remisów. Na najniższym stopniu podium jest Maciej Turowski (bilans 17-3-2).

Zapewne między tymi zawodnikami rozegra się walka o miejsca medalowe. Ligową tabelę zamykają Adrian Owczarczak, który jak na razie odniósł jedno zwycięstwo oraz Tomasz Kawa, także z jedną wygraną. Najbliższa runda rozgrywek rozegrana zostanie we wtorek, 8 stycznia. Ciekawie zapowiadającymi się pojedynkami są mecze pomiędzy Tomaszem Kawą(11) i Adrianem Owczarczakiem (10), Piotrem Garczyński (2) i Jackiem Baranowskim (6) w grupie I oraz Robertem Narkunem (1) i Maciejem Turowskim (3), Robertem Narkunem (1) i Romanem Didykiem (4) w grupie II.

Ruszyła Janicki Liga Squasha

Przed nami kolejny emocjonujący sezon Janicki Ligi Squasha. W tym sezonie do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników. Większość z nich to stali bywalcy krośnieńskiego kortu, którzy w każdym roku meldują się na liście startowej. Są również debiutanci, którzy zapragnęli zmierzyć się z bardziej doświadczonymi zawodnikami.

Bukmacherzy przewidują, że o prym najlepszego zawodnika ponownie będzie się biła trójka zawodników: Piotr Garczyński, Maciej Turowski oraz Roman Didyk. Niemniej jednak liczymy, że wśród pozostałych zawodników znajdą się osoby, które napsują przysłowiowej krwi faworytom. Dzięki temu liga stanie się ciekawsza a mecze będą trzymały w napięciu do ostatniego punktu. Dzięki wsparciu FB Janicki krośnieńskiej ligi squasha od kilku lat możemy cieszyć się ciekawymi nagrodami na zakończenie rywalizacji. Doceniamy i dziękujemy za okazaną pomoc. FB Janicki to solidny partner Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Sponsorowi dziękujemy za okazaną pomoc. Zawodnikom życzymy jak najlepszych wyników sportowych.